• about

Rreth Nesh

Hangzhou Heavye Technology Co., Ltd., e vendosur në qytetin e bukur Hangzhou, është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë e çertifikuar në Kinë, dhe Zhejiang SMS Sci-Tech Enterprise, si dhe anëtare e Shoqatës së Instrumenteve të Peshimit të Kinës, e specializuar në kërkime dhe zhvillim. , prodhim dhe tregtim i instrumenteve dhe aparateve peshuese.

Me ekipin tonë mendjemprehtë, pajisjet e avancuara, menaxhimin e përpunuar, dizajnet inovative dhe filozofinë tonë "të jemi të sinqertë, të përqendruar, të zellshëm dhe të gatshëm për të ndarë", ne kemi mbi 16 vjet përvojë në industri dhe teknologji thelbësore.

Lajme

MBLIDH INFORMACIONIN MË TË FUNDIT TË PAJISJEVE TË peshimit me cilësi të lartë

Më shumë Produkte

MBLIDH INFORMACIONIN MË TË FUNDIT TË PAJISJEVE TË peshimit me cilësi të lartë

Lini Mesazhin Tuaj